Odpowiedz do tematu    Forum Football Player Strona Główna » Szkocja Premier League Zobacz poprzedni temat

Skąd: Jankowice

Post Boscy The Caley!
Inverness Caledonian Thistle ostatnio grali szalenie nierówno, stąd też mimo iż z Hibernian grali u siebie, wcale nie byli faworytem tego spotkania.
Tym bardziej zaskakuje ich nadzwyczaj łatwa wygrana z The Hibees.

To bez wątpienia najgorszy mecz Hiberninan, od kiedy jego menedżerem jest John Collins. The Caley nie pokonali The Hibees. Oni ich po prostu zmiażdżyli.

Już do przerwy było wiadomo, że wygra Inverness i to wygra bardzo wysoko. Goście prezentowali się bowiem fatalnie, czyli odwrotnie od miejscowych, którzy kto wie, czy nie rozgrywali meczu sezonu.

Wynik spotkania w 20. minucie otworzył Craig Dargo. Na 2:0, dziesięć minut później podwyższył Roy McBain, zaś dzieła zniszczenia Hibernian dokończył Barry Wilson w 42. minucie.
Inverness Caledonian Thistle- Hibernian 3:0 (3:0)